Bonuslar

İdolfx bonus ve kampanya olanakları hem yeni yatırımcılar için hem de şirket bünyesinde yatırımlarına devam etmekte olanlar için sunulmaktadır. İdolfx bonus ve kampanyaları sayesinde yatırım yaparken aynı zamanda diğer şirketlerden bağımsız kazançlar da elde etmek mümkün olmaktadır.

Bonus ve kampanyalar belirlenirken yatırımların büyüklüğüne göre belirlendiği gibi aynı zamanda şirkette kaç yıldır yatırım yapıldığına göre de değişkenlik göstermektedir. Bu değişikliklerde amaç, yatırımcıların uzun süreli olarak şirket bünyesinde tutulmasını amaçlamaktadır.

İdolfx Bonus ve Kampanya Seçenekleri Nelerdir?

İdolfx bonus ve kampanya seçenekleri yeni gelenlere yönelik ilk yatırımlarda sağlanmakta olan kazanç oranları üzerinden belirlenmektedir. Kişilerin ilk yatırımına teşvik edecek olan bu kampanyalar diğer yıllarda da farklılaşarak uygulanmaktadır.

İdolfx kampanyaları yanı zamanda yatırım sayısının artış göstermesi ile birlikte de kişiye özel yüksek kar oranları sunmaktadır. Bu sayede yatırım yaparken işlemlerin kampanyalı bir biçimde sürdürülmesi sağlanabilmektedir.

İdolfx Yeni Yatırımcılarının İşlemleri Nasıl Başlar?

İdolfx yeni yatırımcılarının işlemlerinin başlaması ilk olarak hesap açılması ile mümkündür. Hesap açmadan şirket üzerinden herhangi bir yatırım yapılmasına izin verilmemektedir. Bu nedenle web sitesi ya da iletişim kanalları üzerinden işlem yapılması önerilmektedir.

İdolfx bonus ve kampanyaları da yeni hesap açacak olan müşterilere yönelik sunulmaktadır. Bu nedenle hesap açıldıktan sonra kampanyalardan da yatırımcıya yönelik olanın incelenmesi gerekmektedir.

İdolfx Şirketinin Sunduğu Olanaklar

İdolfx şirketinin yatırımcılar için sunmuş olduğu olanaklar eski ve yeni yatırımcılar bağlamında değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle müşterilere yönelik özel adımların atılması, daha fazla kazanç sağlayan bir durumdur.

Şirket olanakları beraberinde güvenlik ortamını da sunmaktadır. Forex piyasaları içerisinde çok fazla rastlanmayan bu güvenlik alanı, lisans programlarının yapmış olduğu ayrıntılı incelemeler ile kolay bir biçimde sağlanmaktadır. Bu durum aynı zamanda yatırımların ülke içerisinde yasal olarak da yapılmasını sağlamaktadır.

İdolfx bonus ve kampanyaları da şirketin sunmuş olduğu olanaklar arasında yer almaktadır. Diğer şirket müşterilerine göre birkaç adım öne taşıyan bu kampanyalar aynı zamanda düzenli olarak güncellenmekte ve müşteriler için daha avantajlı bir hale getirilmektedir.