İdolfx Hesabı Kapatma Nasıl Yapılır?

İdolfx hesabını kapatmak için kısa bir yöntem yoktur. İdolfx hesabı kapatma talebinin İdolfx’in iletişim kanalları üzerinden aracı kuruma iletilmesi gereklidir. Hesap kapatma isteği kuruma bildirilmeden önce hesaptaki paranın çekilmesi ve mevcut pozisyonların kapatılması gereklidir. İdolfx yatırımcılarına Türkçe dil desteği sunar. Bu nedenle yatırımcılar İdolfx’in giriş adresi olan https://idolyatirim1.com/  üzerinden hesap kapatma taleplerini iletebilirler. Kurumdan yatırımcının talebine göre hesap kapatma işleminin yapılabilmesi için ne gerektiği ya da hesap kapatma işleminin yapılıp yapılamayacağı ile ilgili bir bilgi yatırımcıya iletilir.

İdolfx Hesabı Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır?

İdolfx hesabını silmek için İdolfx yetkilileri ile iletişime geçilmelidir. İdolfx’in web sitesi üzerinde hesabı kapatmak için herhangi bir buton yoktur. Hesabı kapatmak istendiğinin bildirilebileceği iletişim kanalları ise şu şekildedir:

  • Kurumun web sitesinde bulunan canlı destek bölümünden hesabı kapatmak istendiği söylenmelidir. Müşteri temsilcisi yatırımcının bu talebi doğrultusunda nasıl ilerlemesi gerektiği ile ilgili bir yol gösterir.
  • Aracı kurumun resmi web sitesinden Whatsapp butonuna tıklayarak Whatsapp üzerinden sohbet başlatılabilir ve müşteri hizmetleri ile yazılı olarak görüşme başlatılabilir.
  • +447786583616 telefon numarası aranarak kurumdan hesabın silinmesi talep edilebilir.
  • [email protected] mail adresine hesabın silinmesinin istendiğine dair e-mail gönderilebilir.
  • İdolfx aracı kurumunun web sitesindeki iletişim formu doldurularak bu formda hesabı kapatma isteğinden bahsedilebilir.

İdolfx Hesap Türleri Nelerdir?

İdolfx hesap çeşitleri aşağıdaki gibidir:

  • Standart hesap
  • Gold hesap
  • Platinum hesap
  • VIP hesap

Yatırımcılar yatırım stratejilerine uygun olan hesap türünü seçerek İdolfx’te Forex piyasası işlemlerini yapmaya başlayabilirler. İdol Fx hesabı kapatma isteğinde olduklarında hesaplarında kalan parayı çekerek aracı kuruma kapatma taleplerini iletebilirler.

İdolfx Hesabından Nasıl Para Çekilir?

İdolfx para çekme işlemi, hesabı kapatmadan önce yapılmalıdır. İdolfx hesabı kapatma isteğinde olan yatırımcılar banka hesabı kredi kartı, Neteller, Skrill, PayPal ve Bitcoin yöntemleri ile hesaplarından para çekebilirler. Para çekme talimatı verildikten sonra talimat mesai saatleri içerisinde verilmişse kısa süre içerisinde para yatırımcının hesabına geçer. Mesai saatleri dışında para çekme talimatı oluşturulmuşsa, bir sonraki iş gününde paranın aktarımı gerçekleşir.